Technická podpora Opava

Aktualizováno:

12. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Opava

Znalost cizích jazyků:

Angličtina

Nabízený plat:

20000 Kč

Značka:

16856400720

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

KO: Dušková Lenka, tel.: 724 438 168, e-mail: lenka.duskova@tipa.eu
Požadujeme:
- dobrá znalost MS OFFICE (e-mail, HELIOS výhodou)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci, analytické schopnosti, spolehlivost, organizační dovednosti
- znalost AJ výhodou
- velkou výhodou elektrotechnické zaměření

Náplň práce: řešení dotazů a požadavků od zákazníků telefonicky, e-mailem, řešení reklamací, evidence a reporting. Práce ve skladu, technická podpora.
Nabízené výhody: stravenky