Operátor výroby - Slaný

Aktualizováno:

23. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Slaný

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 28000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Kladno

Požadavky

Do naší partnerské společnosti hledáme šikovné lidi, kteří mají zkušennosti s automotive. Pokud zkušennosti nemáte, rádi Vám se vším pomůžeme a naučíme Vás základy. Jde o jedinečnou příležitost, která se bude opakovat jen málokdy. Práce není vůbec složitá, naopak jde o jednoduchou práci, která však není stereotipní.
Pokud máte zájem o více informací o této pozici, prodím zavolejte nám :-)

Náplň práce

Kontrola a snadné kompletování lehkých autodílů.

Nabízíme

K základní mzdě 20.000 Kč nabízíme výkonnostní bonus - kvartální až do výše 4.300 Kč (většinou se uděluje celý). Dále nabízíme měsíční bonus ve výši 1.500 Kč, který je pravidelný a zaručený!!! Zákonné příplatky (noční, svátky) nad rámec zákona. Osobní ohodnocení a jiné benefity.
K tomuto dále nabízíme zdarma využití relaxační místnosti, fitka, nebo obědů za cca 28Kč /den.
Autobusová doprava zdarma po celém městě i mimo dopravu do zaměstnání.
Káva, kapučíno, čaj a jiné nápoje celý den zdarma.
Ubytování zdarma v bytech, vhodné i pro páry!!!

Poznámka

Rádi Vám po telefonu poradíme a domluvíme si návštěvu společnosti.

Název firmy

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788