Řidička/ka sk. C Opava

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 35000 Kč za měsíc

Požadavky

Požadavkem pro tuto pozici je řidičský průkaz sk. C + profesní řidičský průkaz.

Ujeté km jsou výhodou, práce je ale vhodná i pro "čerstvé řidiče" -> od ujetých km se odvíjí nabízená mzda.

Hledá se zodpovědný, samostatný řidič, který si zvládne naplánovat trasu a včas dopraví ke klientovi jeho zakázku. V případě problémů bude kontaktovat klienta i zaměstnavatele.

S výkonem práce souvisí nutnost hrazení si vlastního pojištění škody vůči zaměstnavateli.

Náplň práce

Hledáme řidiče, jejichž pracovní náplní bude rozvoz výrobků ze společnosti směrem ke klientům. Jedná se převážně o rozvoz v rámci České republiky, může se však jednat také o rozvoz k našim sousedům v zahraničí.

Pracovní doba je od pondělí do pátku, výjimečně se může jednat o práci přes víkend (zahraniční cesta, veletrhy). Jezdí se pick-upy, transity, dodávkami.

Nabízíme

Nástup ihned do kmene společnosti

Po odpracovaném roce smlouva na neurčito

Příspěvek na penzijní připojištění

Docházkový bonus

Příspěvek na stravování, do Cafeterie

Odměna za ujeté km, diety

5 dnů dovolené navíc

Název firmy

Comac jobs Nový Jičín

Kontaktní osoba:
Michaela Dunková
Mobil: 722904782