Obchodní referent/ka s FJ Opava

Aktualizováno:

4. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Požadavky

Kdo jste vy:
- máte ukončené vysokoškolské nebo úplné střední vzdělání
- máte lásku k jazykům – ovládáte skvěle francouzštinu a s angličtinou taky nezahálíte
- jste naprosto spolehlivá osoba, co je zaměřená na detail
- máte pozitivní přístup k zákazníkům i k samotné práci
- jste osoba schopně, samostatně a efektivně komunikující se zákazníky
- nechybí Vám logické myšlení, umíte vytvořit cenovou nabídku a nebojíte se objednávek
- máte radost z učení a získání nových zkušeností
- dokážete se obrnit vůči stresu a jdete vstříc náročnějším úkolům
- zvládáte řešit situace s rozvahou a dokážete si poradit
- jste zodpovědná, organizovaná osoba a zbytečně neodkládáte věci na později
- jste předvídavý tip a umíte si domyslet spojitosti

Oceníme, pokud máte navíc:
- zkušenosti z obchodu
- zkušenosti se zpracováním cenových nabídek a zpracováním objednávek
- zkušenosti s informačním systémem (nejlépe K2, ale může být i SAP, Pohoda, aj.)

Náplň práce

Co jako Obchodní referent/ka budete mít primárně za úkol:
- budete pracovat v back office a komunikovat se zahraničními partnery ve Francii a Švýcarsku
- budete také komunikovat s dalšími odděleními v rámci společnosti
- tvorbu cenových nabídek a zpracovávání objednávek budete mít v malíku
- občas si vyjedete k zákazníkovi, zúčastníte se mezinárodního veletrhu a navážete nové a zajímavé kontakty
- získáte nové a cenné zkušenosti z ryze české společnosti s mezinárodním dosahem
- budete se podílet na nově se rozvíjejícím se francouzském trhu v rámci společnosti

Nabízíme

Nabídneme Vám za to:
- možnost podílet se na rozvíjení francouzského trhu
- možnost profesního růstu
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměna za překročení hospodářského výsledku
- příspěvek na stravování ve firemním stravovacím středisku
- poukázky na volnočasové aktivity
- bonus za odpracovanou dobu
- osobnostní prémie
- účast na společensko-kulturních akcích
- odměna za pracovní a životní jubilea

Poznámka

Tuhle práci si užijete, pokud na ni máte. Co to znamená? Že jste dostatečně nadšený člověk, zapálený pro jazyky (konkrétně francouzštinu), k tomu milujete komunikaci a baví Vás čísla! Zároveň k tomu se na Vás dá spolehnout, vyznáváte samostatnost, dotahujete, myslíte dopředu, nebojítesevlkanic, umíte si práci zorganizovat a k tomu všemu se usmíváte na svět! Tato práce Vás musí bavit, musíte ji žít, a aby tomu tak bylo, zaměstnavatel se bude snažit Vás k ní dostatečně motivovat. Hledáme milovníka francouzštiny i angličtiny, osobu, pro kterou pojmy jako efektivní komunikace, obchod, cenová nabídka nebudou cizí! Vidíte se v popisu? Jste náš člověk!

Název firmy

Comac jobs Ostrava

Kontaktní osoba:
Zuzana Zatloukalová
Mobil: 770108581
Tel: 770108581