Servisní technik - zdravotnická technika

Aktualizováno:

3. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1408039791

Požadavky

Pro významnou českou distribuční společnost, působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - zdravotnická technika pro region Čechy a pro region Morava.
• VŠ vzdělání v oblasti biomedicínského inženýrství/elektrotechniky výhodou
* SŠ elektrotechnika
• Zkušenost se servisem zdravotnických technologií výhodou, ne však podmínkou (příležitost i pro absolventy)
• Manuální zručnost
• AJ komunikativní (písemná i psaná forma - školení v AJ)
• Orientaci v softwarových řešeních
• vyhláška 50. par. 6 - NUTNOSTÍ (příp. paragraf 5)
* ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Náplň práce

• Zajišťování servisu a instalací zdravotnické techniky v laboratořích, nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních
• Poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
• Pravidelné preventivní údržby a prohlídky
• Provádění oprav přímo u klienta, případné naložení přístroje a odvoz
• Komunikace se zahraniční centrálou i výrobou v případě složitějších oprav apod.
• Kontrola skladu náhradních dílů, jejich objednávání v zahraničí

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí a práci s prestižními produkty
• Možnost odborného růstu, možnost seberealizace
• Firemní vzdělávací program
• Nadstandardní preventivní závodní zdravotní péče
• Telefon, notebook, automobil
• Stravenky a 5 týdnů dovolené
• Motivační individuální hodnocení
• Nástup ASAP

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Filipová
Mobil: 724 358 479