Frézař CNC Příbor 2 směnný provoz 145-160Kč/hod

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Příbor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

23200 - 25600 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

- znalost práce na CNC obráběcích frézovacích centrech
- samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k řešení daných úkolů
- komunikativnost a práce v kolektivu
- znalost použití vypracovaných tvarových programů od programátora. Znalost čtení výkresů a orientace v nich.
- znalost technických norem a znalost opracovávaných materiálů (ocel, nerez, dural, mosaz, plasty a jiné).
- samostatnost při seřízení a nastavení stroje, tvorbě jednoduchých programů přímo na stroji

Náplň práce

Nabídka práce na pozici Frézař CNC ve dvousměnném provoze (pouze ranní a odpolední směna) v Příboře.

Náplň práce:

- příprava stroje, nástrojů a materiálu pro provedení zadané práce
- vypracování jednoduchých CNC programů přímo ve stroji v systému HEIDENHAIN
- použití připravených programů na složitější tvarové obrábění
- stanovení podmínek a způsobu obrábění, upevnění a nastavení stroje
- kontrola provedené práce.

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- platové ohodnocení podle zkušeností uchazeče 145–160kč/hod
- stravenky 120kč (příspěvek 66kč/den na stravné)
- zajištění pracovního oděvu
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Název firmy

REAL JOB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vlastimil Kukol
Mobil: 608860990
Tel: 608860990