Výrobní ředitel zakázkové výroby Opavsko

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Opavsko

Značka:

3764/2019

Zařazeno na pozici:

Výrobní ředitel Opava

Požadavky

*SS/VŠ vzdělání, ideálně technického směru (strojírenství je jednoznačnou výhodou),
*Prokazatelná praxe v řízení strojírenské výroby (zakázková výroba je preferována),
*Prokazatelně úspěšná práce v oblasti vedení a motivace lidí.
* Hledá se samostatný, rozhodný, výkonově orientovaný typ člověka, který umí řešit problémy, dokáže velmi dobře organizovat práci a komunikovat - ovlivňovat lidi kolem sebe.

Náplň práce

*Podílet se na strategické proměně firmy ve spolupráci s výkonným ředitelem a zkušeným interim manažerem ,
*Odpovědnost za vedení zakázkové strojírenské výroby - 4 divizí,
* Vedení a motivace zaměstnanců, intenzivní spolupráce s vedoucími výrobních úseků a mistry s cílem změnit firemní kulturu
*Odpovědnost za plánování výrobních kapacit a zdrojů s ohledem na termíny plnění zakázek,
* Kontrola finančních plánů a rozpočtů výroby - vyhodnocení efektivity,
* Podílení se na plánech investic - navrhování priorit,
*Spolupráce s odd. kvality, definování nápravných opatření v případě zjištěných neshod,
*Spolupráce s HR odd., technickým a obchodním útvarem, MTZ, TK atd.
*Odpovědnost za dodržování BOZP a PO ve výrobě.

Nabízíme

*Odpovídající manažerské ohodnocení (včetně ročních manažerských odměn)
*Nástup možný ihned
*Možnost se podílet na změnách a ovlivňovat dění společnosti

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková
Tel: 597 479 237