Zámečník - Opava

Aktualizováno:

13. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Zámečník Opava

Požadavky

- vyučení

- praxi v oboru

Náplň práce

· Ruční opracování součástí pilováním, řezáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním, broušením, frézováním, stříháním.
· Pilování, řezání, rovnání, ohýbání, vrtání, broušení, frézování, stříhání pomocí ručního elektrického nářadí nebo na strojích.
· Střihání na pákových nůžkách.
· Obsluha jednoduchých strojů a strojních zařízení a jejich seřizování.
· Obsluha točných strojů pro třískové obrábění (frézky, soustruh atd.).
· Obsluha zařízení pro dělení materiálu (kotoučové a pásové pily atd.).
· Odporové svařování kovových dílů na bodovacích svařovacích zařízeních.
· Obsluha seřízených lisů včetně lisů číslicově řízených při ohýbání, ražení, střihání.
· Rutinní práce při údržbě a opravách částí strojů a zařízení, jednotlivých mechanizmů strojů a strojního zařízení
· Kontrola rozměrů a kvality provedených operací
· Odvádění provedených operací do firemního informačního systému

Nabízíme

- mzda od 110 Kč / hod

- 2 směnný provoz

- nástup ihned

Místo výkonu práce : Opava

Název firmy

Etimos Human s.r.o.

Kontaktní osoba:
Adam Trač
Mobil: 773 551 555