IT Technik junior - Praha západ

Aktualizováno:

10. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1402737756

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, stabilní a mezinárodní dopravně logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky pro pobočku na Praze západ.
- ukončené SŠ vzdělání (nejlépe v oboru IT)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost Windows systémů
- ochota se učit novým věcem, pracovitost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně

Náplň práce

- podpora zaměstnanců v oblasti IT
- instalace systémů a programů
- práce s PC
- údržba tiskáren a NTB

Nabízíme

- možnost profesionálního rozvoje i do jiných oblastí (MySQL, PHP, OS Linux, atd.)
- jazykové vzdělávání
- velmi zajímavé finanční ohodnocení + roční bonusy
- stravenky
- 5 týdnů dovolené

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100