Vedoucí směny a seřizovač na vstřikovně Most

Aktualizováno:

9. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Vedoucí směny Most

Požadavky

Nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj výrobní program a hledá zkušeného vedoucího směny a seřizovače pro vstřikovnu plastů na třísměnný provoz. Může to být příležitost pro Vás, kdo máte:

- Vzdělání SŠ technického směru
- Zkušenost s vedením lidí
- Zkušenosti se zpracováním plastů na pozici seřizovače
- Zkušenost se zaváděním nových forem
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatné uvažování a pečlivý přístup

Náplň práce

Pracovní náplní bude:
- Organizace práce na směně ( přidělení práce, převzetí a předání směn)
- Vedení kolektivu zaměstnanců na směně (seřizovači, operátoři)
- Tvorba reportů, vedení výrobní dokumentance
- Odpovědnost za stanovenou kvalitu výroby
- Seřizování vstřikovacích lisů dle technologických postupů
- Příprava strojů a jejich kontrola
- Účast na výrobních poradách
- Úzká spolupráce s oddělením údržby forem a kvality

Nabízíme

- Nabízíme zajímavou práci ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru
- nadstandardní finanční odměnu
- podporu v profesním růstu, vzdělávání
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- výbornou firemní kulturu

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka