Specialista technické podpory obchodu s úsměvem Praha

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23000 - 28000 Kč za měsíc

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti s tvorbou plánogramů a vystavováním zboží
- nutná uživatelská znalost MS Excel
- znalost práce s nástrojem QUANT (profesionální řešení pro Space&Category management) významnou výhodou
- pečlivost, zodpovědnost, systematičnost
- samostatnost, kreativita a estetické cítění
- pozitivní přístup, flexibilita a spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce

- zodpovědnost za tvorbu plánogramů zboží na prodejnách v součinnosti s product manažery
- zpracování optimálních variant řešení plánogramů zboží pro prodejny
- zodpovědnost za správné vystavení zboží v plánogramech a využití prodejního místa
- průběžná analýza efektivity nastavení plánogramů zboží, vč. následné korekce přijatých řešení
- dohled nad dodržováním jednotného vizuálního stylu a zohlednění veškerých shromážděných informací, očekávaných hodnot a nejnovějších poznatků regálové techniky při plánování nových a přestavbě stávajících prodejen

Klíčové odpovědnosti:

- zajišťování optimálního plánování regálů a prodejní plochy tak, aby odpovídalo požadavkům jednotného vizuálního stylu a splňovalo obecné zásady rozmisťování zboží (floorplán prodejny)
- zajišťování optimálního informačního a organizačního procesu v oblasti merchandisingu mezi nákupem a prodejem (plánogramy)
- plánované rozmístění KAT/SKUP zboží na nových a rekonstruovaných prodejnách ve spolupráci s provozním oddělením

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti se silnou pozicí na trhu
- zajímavou práci a osobnostní růst
- atraktivní finanční ohodnocení odpovídající dané pozici a praxi
- podporu vzdělávání a profesního rozvoje
- zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, stravenky 100 Kč/1 den, 25 dní dovolené, školení)
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- pracovní místo Dolní Měcholupy
- nástup možný ihned

Název firmy

MSG Professional s.r.o. MSG NABOR

Kontaktní osoba:
Jana Krejčová
Mobil: 606664207