Servisní technik s AJ nebo NJ- balicí stroje, práce v terénu Praha

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1402069677

Zařazeno na pozici:

Servisní technik Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost vyrábějící balicí stroje, hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pracovní pozici. Vítáme kandidáty z celého území Česka.
- Dokončené SŠ/ VŠ vzdělání technického směru- elektro, robotika, mechanika, apod.
- Alespoň komunikativní znalost AJ nebo NJ (schopnost absolvovat školení v zahraničí, zavolat si do výrobní firmy, pokud na servisu nebudu vědět, co si se strojem počít)
- Praxe na obdobné pozici výhodou, obzvláště vítáni jsou uchazeči z konkurenčních společností
- Elektro vyhláška 50/ §6 nebo vyšší
- Řidičský průkaz skupiny B- ochotu cestovat (akční radius je min. 200 km, při asistenci kolegům na montážích i větší)
- Uživatelskou znalost PC, vztah k práci s SW
- Pro-zákaznický přístup
- Schopnost pracovat samostatně, chuť učit se novým věcem

Náplň práce

- Servis, údržba a instalace balících strojů přímo u klienta (HW+ SW)
- Zaškolení a poskytování technického poradenství zaměstnancům klienta- potravinářský, farmaceutický průmysl
- Zodpovědnost za správu a objednávání náhradních dílů
- Vyřizování reklamací
- Vedení administrativy, spolupráce s obchodním týmem a vedením
- Komunikace s výrobními závody v zahraničí

Nabízíme

- Samostatnou pozici v zavedené stabilní společnosti
- Rodinné prostředí a atmosféra (česká pobočka o 12cti lidech)
- Odpovídající mzdové ohodnocení a další firemní benefity
- Auto, telefon, notebook
- Pečlivé zaškolení a kontinuální rozvoj
- Termín nástupu dle dohody

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Pýcha
Mobil: 736 482 328