Skladník na 1 směnu Choceň-náborový příspěvek 20.000,- Běstovice

Aktualizováno:

3. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Běstovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23500 - 24300 Kč za měsíc

Značka:

SKL

Požadavky

Požadujeme min. středoškolské vzdělání zakončené výučním listem. Zkušenosti s prací ve skladu a s VZV. Základní znalost práce na PC. Samostatnost a spolehlivost.

Náplň práce

Nakládání a vykládání kamionů pomocí vysokozdvižného vozíku (VZV)- asi 50% z prac. doby.
Ruční manipulace s pytli do 25kg (40% prac. doby).
Příprava surovin pro výrobu krmných směsí (5% z celkové prac. doby).
Kontrola kvality skladovaných surovin a výrobků (5% prac. doby).

Nabízíme

Náborový příspěvek 20 000 Kč.
Motivující pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti.
Podporu zkušenějších kolegů.
Zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzi po ZD, výhodné volání a internet i pro rodinné příslušníky, obědy za 20,-Kč, 5 týdnů dovolené, očkování proti chřipce)
Okamžitý nástup.

Název firmy

De Heus a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Kouřilová
Mobil: 606739622