Přípravářka materiálu Vysoké Mýto

Aktualizováno:

16. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Vysoké Mýto

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18500 - 19500 Kč za měsíc

Požadavky

Naším požadavkem na uchazeče/ky je : - chuť do práce a ochota se něco nového naučit - pečlivý a zodpovědný přístup k práci - dobrý zrak - praxe ve výrobě výhodou

Náplň práce

Jedná se o nenáročnou a různorodou práci, která spočívá v převzetí materiálu ze skladu,kompletace pro konkrétní zakázku,nasazení materiálu na podavače pro linky,předání obsluze linky. Po ukončení výroby zakázky kompletace nevyužitého materiálu a příprava pro převod zpět na sklad. Pracuje se zde v dvousměnném provozu, délka směny činí 7,75 hod.v čistém prostředí a přátelském kolektivu. Vzhledem ke kolektivu a k drobnosti součástek je práce vhodnější pro ženy.

Nabízíme

Zajímavá práce v české firmě v menším kolektivu a šéf se kterým se dá domluvit. Docházkový bonus 1000,- Kč měsíčně, výkonnostní odměny stravování ve firemní jídelně za 15 Kč. 5 týdnů dovolené,2 dny zdravotního volna Roční odměny, motivační program a další firemní benefity, např. příspěvek na penzijní pojištění nebo výhodný mobilní tarif.

Název firmy

Mikroelektronika spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Pavlína Mattasová
Tel: 465467174
E-mail: kariera@mikroelektronika.cz