IT junior/absolvent Rokycany

Aktualizováno:

11. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Rokycany

Požadavky

SŠ vzdělání technického směru, znalost programování, SQL výhodou, aktivní řidič. Ochotu učit se novým věcem a logické myšlení. Budete součástí business teamu v silné společnosti,možnost školení a profesního růstu, přítomnostní bonus a řadu dalších benefitů.

Náplň práce

Náplní práce je řešení uživatelských požadavků, tvorba a úprava reportů,podpora MS SQL.

Nabízíme

Budete součástí business teamu v silné společnosti, možnost školení MS SQL a dalších, profesního růst, přítomnostní bonus a řadu dalších benefitů.

Název firmy

Bénéficielle - Plzeň

Kontaktní osoba:
Jan Bitman