Mistr výroby - elektro Číčenice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Číčenice

Nabízený plat:

17000 - 20000 Kč

Značka:

16397640772

Náplň práce

POŽADAVKY: min. vyučení v oboru elektro, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, německý jazyk - znalost slovem a písmem
Nástup: ihned
VÝHODY: podnikové stravování
KONTAKT: Rychlý M. Ing., tel.: 383381168, e-mail: m.rychly@cz.edwanz.com

Podobné nabídky práce

Údržbář elektro

aktivní nabídka Protivín Pivovar Protivín, a.s.

Montér elektro a telekomunikačních sítí

aktivní nabídka České Budějovice Vegacom, a. s.

Směnový mistr/Mistrová (Z20760)

včera Tábor Barlett & Cenbright s.r.o.

Operátor výroby

aktivní nabídka Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o.
16 000 Kč/měsíc S ubytováním

Dělník potravinářské výroby

15000 - 20000 CZK

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Mistr ve výrobě, 30 000 Kč, příplatky za směnu, 5 týdnů dovolené

aktivní nabídka Benátky nad Jizerou O.K. AUTOMOT, s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc

Technolog potravinářské výroby

aktivní nabídka Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Směnový mistr logistiky

aktivní nabídka Nový Jičín Comac jobs Nový Jičín

Kontakty

Název firmy

DEUTRONIC ČR s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Rychlý, jednatel
Tel: +420 383 381 168,602
E-mail: m.rychly@cz.edwanz.com

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.