Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice Strakonice

Aktualizováno:

6. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

Řidič Strakonice

Požadavky

• vyučení bez maturity / SŠ
• ŘP sk. C - profesní průkaz
• spolehlivost a zodpovědnost

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ČR Beton Bohemia spol. s r.o.

Náplň práce:
• přijmeme řidiče autodomíchávače - mixu, rozvoz betonu zákazníkům, základní údržba stroje a zodpovědnost za jeho technický stav, spolupráce na chodu betonárny a její údržbě

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti
• týden dovolené navíc
• stravenky
• měsíční odměny

Místo práce: Strakonice - v případě potřeby ostatní provozovny společnosti

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vlastimil.vrana@crbeton.cz nebo na tel. číslo 734 265 314.

Platnost inzerátu končí 6. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontakty

Název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Tel: +420 224 819 391