Realitní makléř/ realitní makléřka Praha

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Požadavky

Jsme realitní kancelář ERA SMK, která chce dělat vše, jak má být

Samozřejmostí je:
- říkat klientům pravdu
- férové jednání s kupujícími i prodávajícími
- co nejvíce usnadnit oběma stranám jejich životní obchod
- žádní snižování ceny bez vědomí majitele
- realitní makléř je náš rovnocenný partner

Náplň práce

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE, POKUD:
- jsi šikovný, akční a vše, co sis vzal do hlavy, mělo být hotovo včera
- chceš proniknout do tajů realitního obchodu
- pomoc lidem máš v krvi
- rád poznáváš nové lidi a rád řešíš i složitější případy
- baví tě starat se o obchodní případ od začátku až do konce
- bez obchodování by tvůj život nebyl úplný

Nabízíme

Nemusíš mít doma maturitní vysvědčení, přirozená inteligence je důležitější
Nemusíš mít ani žádnou praxi, stačí chuť vydělávat nadstandardní výdělky, vše Tě naučíme

Pakliže Tě tento inzerát zaujal a tato filozofie je i Tvojí, pak zavolej, nebo pošli životopis.
Co vše Ti můžeme nabídnout, si povíme na schůzce, kde jistě najdeme společnou řeč.

Název firmy

Bénéficielle - Praha

Kontaktní osoba:
Michaela Vokounová