Vedoucí výroby SMT

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 Kč za měsíc

Požadavky

Vzdělání technického směru, praxe výrobního procesu SMT, Aj nebo Nj, znalost MS Office, samostatnost v rozhodování

Náplň práce

Vedení svěřeného úseku a zaměstnanců, zásady BOZP, náběh nových projektů, zodpovědnost za výrobní postupy a zavádění nových procesů

Nabízíme

Možnost profesního růstu a mezinárodních školení, 25 dní dovolené, 13. a 14. plat, nadstandartní zaměstnanecké benefity

Název firmy

Bénéficielle - Plzeň

Kontaktní osoba:
Jan Bitman