Účetní s komunikační angličtinou Chomutov

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Chomutov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 32000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Účetní Chomutov

Požadavky

Velmi moderní a zavedená nadnárodní výrobní společnost hledá kandidáta na pozici účetní. Jste-li schopen/na komunikovat v angličtině a máte zkušenost ve všeobecném účetnictví, je tato pozice vhodná právě pro Vás.

Ideálně máte:
- SŠ, VŠ vzdělání ideálně ekonomického / finančního směru
- Předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví / financí (min. 2 roky)
- Znalosti účtování zásob a majetku
- Znalost všeobecného účetnictví
- Znalost daní DPH (české/německé)
- MS Office - znalost MS Excelu podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce

Náplní práce je obecně
- Kontrola, evidence, účtování přijatých faktur
- Účast na účetních závěrkách
- Evidence majetku
- Kontrola stavu zásob z pohledu účetnictví
- Analýzy odchylek zásob
- Práce s interními systémy

Nabízíme

- práce ve velmi moderní společnosti
- dlouhodobá perspektiva
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- kvalitní vzdělávání

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka