Mechatronik (elektromechanik - provoz CNC) Ústí nad Labem

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

27000 - 40000 Kč za měsíc

Požadavky

Silná nadnárodní výrobní společnost hledá do týmu údržby schopného člověka, který má:

- Výuční list, případně maturitu v oboru mechatronika nebo zkušenosti na podobné pozici alespoň dva roky ve výrobní společnosti
- Znalosti v oblasti pneumatiky a hydrauliky
- Zkušenosti s CNC (Fanuc, Reis)
- Znalost Word, Excel
- Zodpovědnost, pracovitost

Náplň práce

- Samostatné provádění oprav strojů s CNC řízením
- Preventivní prohlídky strojů
- Kontrola úplnosti a funkčnosti svěřeného nářadí

Nabízíme

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na rekreaci
- Jazykové kurzy
- Dotované stravování
- Týden dovolené navíc

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka