Plánovač výroby okres Frýdek-Místek

Aktualizováno:

22. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Frýdek-Místek

Značka:

3710/2019

Zařazeno na pozici:

Plánovač výroby Frýdek-Místek

Požadavky

* SŠ / VŠ vzdělání technického směru - výhodou
* praxi na stejné či obdobné pozici
* schopnost dorozumět se anglicky velkou výhodou
* dobrou znalost MS Excel
* proaktivní a zodpovědný přístup k práci

Náplň práce

* Tvorba plánu výroby v krátkodobém i dlouhodobém horizontu
* Příjem objednávek od zákazníků, včetně potvrzení dodacích lhůt
* Key-account pro přidělené zákazníky: předání informací o stavu zakázky
* Kontrola denního stavu výrobního plánu v komunikaci s vedoucím týmu
* Příprava seznamů chystání materiálu pro řidiče vysokozdvižných vozíků
* Předávání úkolů skladníkům a jejich kontrola

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* individuální rozvoj a možnost profesního růstu
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na stravování
* možnost nástupu IHNED

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zuzana Marko
Tel: 602623627