Přípravář výroby - catering do letadel Bor u Tachova

Aktualizováno:

14. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Bor u Tachova

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

130 - 154 Kč za hodinu

Požadavky

Pokud jste: •časově flexibilní •pracovitý a spolehlivý •máte čistý trestní rejstřík •máte potravinářský průkaz (není podmínkou)

Náplň práce

LSG Sky Chefs Czechia, je pobočka německé firmy Lufthansa, s novým výrobním závodem v průmyslovém parku nedaleko Boru u Tachova. Vyrábíme občerstvení na paluby letadel a aktuálně u nás pracuje více než 150 lidí. Naše firma se rozrůstá a proto hledáme nové kolegy Rádi Vás přivítáme v našem kolektivu a nástup je možný po dohodě nebo ihned.

Nabízíme

Nabídneme Vám: •Mzdu 130 - 154 kč/hod + všechny zákonné příplatky •slušnou a stabilní práci na HPP na dobu neurčitou •možnost zajištění dopravy zdarma •možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu

Kontakty

Název firmy

LSG Sky Chefs Czechia spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Barbora Fuchsová
Tel: 730566588
E-mail: barbora.fuchsova@lsgskychefs.com