Projektový manažer se znalostí CAD Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 55000 Kč za měsíc

Požadavky

SŠ/VŠ (elektro obor).
vyhláška 50/1978 §6 (vyšší uvítáme).
uvítáme zkušenosti s rozvaděči a kabelovou výrobou.
velkou výhodou je praxe ve výrobní společnosti s řízením projektů.
NJ (B2), AJ vítán.
organizační a vyjednávací dovednosti.
silná orientace na zákazníka.
znalost 3D konstuování (Inventor), ePlan, ERP (plánování podnikových zdrojů), SAP výhodou.

Náplň práce

Řešení přidělených projektů v elektrotechnické výrobě.
Připravování a koordinování plánování, realizování a optimalizování výroby.
Zpracování simulací, analýz a změn do dokumentace.
Kontrola zakázek.
Aplikování metod průmyslového inženýrství.
Spravování technické dokumentace a výkresů.
Spolupracování při realizaci technických projektů.
Komunikace se zákazníky, dodavateli a ostatními odděleními.

Nabízíme

Dovolená navíc.
Volnočasové poukazy.
Dotovaná strava, telefonní tarify, příspěvky atd.
Roční bonusy.
Pružná pracovní doba.
Stabilní zaměstnavatel, moderní společnost.
Odborné vzdělávání a rozvoj.

Kontakty

Název firmy

Agentura Top Talent, s. r. o.

Kontaktní osoba:
Táňa Marelová
Tel: +420 777 712 513