Stěrkování stěn a podlah, 23-30 čistého, na zaučení Praha

Aktualizováno:

24. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23 - 35.000,- Kč dle pracovního nasazení

Požadavky

Řidičský průkaz

Náplň práce

Přijmeme a zaučíme na dekorativní stěrkování stěn a podlah v interiéru. Pohodová a nenamáhavá práce na HPP nebo ŽL.. Nástup možný ihned. Více info ve firmě "AB Parket", Soběslavská 9, Praha 3 - Vinohrady, 130 00 nebo na telefonu 602 330 133, nebo email - kancelar@abparket.cz

Nabízíme

Fyzicky nenamáhavá práce,
Mladý a přátelský pracovní kolektiv.
Celoroční přísun práce bez omezení,
Flexibilní pracovní doba.
Perspektivní a zajímavá práce na plný úvazek.

Kontakty

Název firmy

Robert Lazna

Mobil: 602228452
Tel: 271731703