Plánovač výroby-automotive

Aktualizováno:

28. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

JanaH

Požadavky

-Minimálně SŠ vzdělání, přednostně se zaměřením na strojírenství, ekonomii
-Relevantní praxe
-Znalost Lean managementu
-Schopnost zlepšovat aktuální procesy
-Komunikativnost, iniciativnost, vůle prosadit se, orientace na hledání řešení
-Schopnost účinně komunikovat v češtině a v angličtině (němčina navíc výhodou)
-Dobré uživatelské znalosti MS Office

Náplň práce

-Tvorba výrobních plánů
-Zajišťuje dostupnost surovin a optimální úroveň zásob
-Kontrola výrobních plánů a řešení odchylek
-Podílí se na zavádění nových produktů do výroby
-Práce v informačním systému SAP, příp. v dalších datových nástrojích
-Aktivní úzká spolupráce s interními odděleními společnosti (výroba, nákup, odbyt, expedice)

Nabízíme

-Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou
-Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
-Dobré zaměstnanecké podmínky
-Příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
-Odpovídající konkurenceschopné odměňování, zaměstnanecké požitky
- 5 týdnů dovolené, roční bonus 10% z roční HM, příspěvek na penzij. 3% z HM, 4000 Kč docházkový bonus, stravenky 90 Kč, poukázky k narozeninám a k vánocům, příspěvek při životním nebo pracovním výročí, příspěvek na svatbu, při narození dítěte, na letní tábor atd

Kontakty

Název firmy

JOBSTART s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Tel: +420 602 620 927