Hledáme Obchodního partnera / partnerku

Aktualizováno:

22. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Hradec Králové

Značka:

371245

Požadavky

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku a citem pro oblast financi? V tom případě jste ten pravý člověk pro nás!

Co Vás čeká:

• Denní komunikace s klienty
• Administrativa kolem sepisování a vyřizování žádostí
• Přísun kontaktů z centrály a zároveň budování vlastního klientského kmene
• Nejedná se o finanční poradenství!

Nabízíme:

• Samostatnou a zajímavou práci
• Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova
• Vysoké provize
• Dobře prodejný produkt, stávající klientelu
• Komplexní bezplatné školení a odborné vedení
• Příspěvek 30.000,– Kč k výdělku po dobu adaptace
• Získání certifikace ČNB zdarma
• Nutné klišé závěrem: zázemí společnosti s 20letou tradicí a velmi atraktivní systém odměňování.

Požadujeme:

• Maturitní zkouška a řidičský průkaz skupiny B jsou podmínkou
• Ochotu pracovat na IČO
• Čistý insolvenční a trestní rejstřík
• Osobu zodpovědnou, energickou, s pozitivním myšlením a příjemným a reprezentativním vystupováním

Kontakty

Název firmy

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Kontaktní osoba:
Andrea Soumarová
Tel: +420 773 796 011