Zámečník-svářeč - náborový příspěvek 15.000 Česká Třebová

Aktualizováno:

25. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová

Požadavky

platné svářečské oprávnění ISO 9606-1, 135 výhodou

praxe v oboru vítána, ale uvítáme i šikovné absolventy

chuť učit se novým věcem

Náplň práce

ruční úprava strojních součástí
seřizování a obsluha strojů a zařízení
výroba a opravy dílů lokomotiv
sváření dílů lokomotiv dle výkresové dokumentace

Nabízíme

náborový příspěvek 15.000 Kč

13. plat

školkovné 500 Kč/měs.

příspěvky na stravování/stravenky Sodexo

zvláštní placené volno 6 dnů/rok

příspěvky na ŽP nebo PP

poukázky Edenred (500,- Kč za 1/2 rok)

pro zaměstnance ze Slovenska ubytování zdarma

odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Poznámka

Už máte dost práce na noční směny a nepřetržitý provoz?

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici ZÁMEČNÍK –SVÁŘEČ!
Že nemáte platné papíry? To vůbec nevadí, my Vám je obnovíme a navíc nabídneme jen jednu směnu. V naší svářecí škole získáte svářecí oprávnění dle ISO 9606-1.

Neváhejte a obraťte se na nás. Vyrábět lokomotivy je zábava!

Název firmy

CZ LOKO, a.s.

Kontaktní osoba:
Tereza Špinková
Mobil: 702 246 178