Mechanik lokomotiv (Česká Třebová) - 1 směna!

Aktualizováno:

7. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Požadavky

- orientace v technických výkresech
- praxe v oboru je výhodou, ale uvítáme i šikovné absolventy

Náplň práce

- demontáž, opravy a montáž mechanických částí lokomotiv

Nabízíme

Práce na noční směny a nepřetržitý provoz u linky není nic pro Vás? Přijďte se zeptat na práci u nás. Vyrábět lokomotivy je zábava!

Mimo jiné Vám nabídne tyto zajímavé benefity benefity:

- náborový příspěvek 15.000 Kč
- 13. plat
- školkovné 500 Kč/měs.
- příspěvky na stravování/stravenky Sodexo
- zvláštní placené volno 6 dnů/rok
- příspěvky na ŽP nebo PP
- poukázky Edenred (500,- Kč za 1/2 rok)
- pro zaměstnance ze Slovenska ubytování zdarma
- odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Kontakty

Název firmy

CZ LOKO, a.s.

Kontaktní osoba:
Tereza Špinková
Mobil: 702 246 178