Práce pro pečovatelky Nürnberg

Aktualizováno:

13. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Nürnberg

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

v textu

Značka:

Pečovatelka

Požadavky

Do nových rodin, k seniorům v oblasti Bavorska hledáme pečovatelský personál - jen OSVČ ženy i muži. Požadujeme komunikativní němčinu, praxi v péči o seniory, živnostenský list, A1. Výhodou je ŘP.

Náplň práce

Pomoc s hygienou, léky dávat, doprovod k lékaři, domácnost, nákupy, procházky, komunikace, celkový dohled

Nabízíme

Rodiny platí 60 - 90 eur na den + příspěvek na cestu. Příplatek 10 eur na den za vstávání v noci více než 2x. Příplatek za svátky 200 eur. Turnusy ideálně 1 měsíc nebo i déle, vše je po dohodě. Smlouva s rodinou je vždy zajištěna, kontakt na pečovatelku před Vámi také. Ubytování i strava je samozřejmě u rodin zdarma. Vyplácí vás rodina, žádná agentura.

Poznámka

S vyplněním podkladů vám všem pomůžeme, poradíme co a jak udělat.

Název firmy

Jana Večeřová

Kontaktní osoba:
Večeřová Jana
Tel: +420 605858046