Praha 9 - vedoucí/manažer úseku lahůdek Praha

Aktualizováno:

12. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1356074157

Požadavky

Umíte vést lidi a máte zkušenosti s prací na servisu s čerstvými potravinami? Nebojíte se plánovat směny a rozdělovat práci ostatním? Chcete si zaučovat a nabírat lidi do vlastního týmu a zodpovídat za jejich výsledky? Hledáme člověka, který má zkušenosti z lahůdek, ale má hlavně manažerské dovednosti, které bude každý den využívat.

Náplň práce

* Koordinovat úseky lahůdek a pečiva
* Zodpovídat za plnění plánů na úseku (obraty, ztráty)
* Objednávat zboží a zodpovídá za stav zásob na prodejně
* Zodpovídat za správnou prezentaci zboží dle firemních standardů
* Zaškolovat nové zaměstnance
* Řídit a motivovat tým zaměstnanců (více jak 15 osob)
* Doplňovat zboží na úseku
* Inventarizovat zboží

Nabízíme

* Každou hodinu navíc vám zaplatíme
* Podporujeme rozvoj a růst každého zaměstnance
* Máme příjemné a moderní prodejny

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení

Kontakty

Název firmy

BILLA, spol. s r. o.

Kontaktní osoba:
Marie Šťastná