Manažer ostrahy Praha Praha 10

Aktualizováno:

27. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 10

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

5000 - 7000 Kč za měsíc

Firma:

Hana Součková

Požadavky

SŠ vzdělání trestní bezúhonnost praxe v oboru ostrahy výhodou (ne podmínkou) dobré komunikační a organizační dovednosti schopnost samostatné práce řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič bydliště v Praze či blízkém okolí podmínkou

Náplň práce

samostatné vedení a řízení našich zakázek vyhodnocování bezpečnostní situace na objektu pravidelná komunikace se zástupci klienta školení nových zaměstnanců a vedení týmu podřízených plánování směn, příprava podkladů pro mzdy, fakturace reporting vedení společnosti

Nabízíme

spolupráci na ŽL motivující finanční ohodnocení – 50 až 70 tisíc Kč zajímavou a různorodou práci s vlastním harmonogramem v přátelském prostředí služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon, kancelář v Praze podporu ze strany všech oddělení spol. - obchodní, provozní, personální, mzdové

Kontaktní osoba:
Součková
Tel: 607093730