Samostatný projektant (m/ž) Praha

Aktualizováno:

11. 2. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

P0023

Zařazeno na pozici:

Projektant Praha

Požadavky

- VŠ, min. 3 roky praxe v projekci
- Měl/a byste mít praxi se zahraničními projekty a umíte AJ
- Potřebujeme, abyste si rozuměl/a s PC - MS Office a také s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
- Určitě musíte mít dobré prezentační a organizační schopnosti
- Potřebujeme abyste měl/a logické myšlení a argumentace
- Oceníme komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativitu

Náplň práce

- Budete samostatně projektovat svěřenou část stavební dokumentace.
- Budete jezdit na stavbu koordinovat práci a změny.
- Budete komunikovat s odpovědnými osobami.
- Budete na projektu od začátku do konce, abyste měl/a možnost v plném rozsahu řídit svěřenou část.
- Budete pracovat na projektech různých typů pozemních staveb.

Nabízíme

- Práci na zajímavých mezinárodně oceňovaných projektech
- Spolupráci s významnými architekty
- Podporu kolegů a vedení společnosti
- Veškerá potřebná zaškolení
- Možnost práce z domova
- Konkurenceschopné mzdové ohodnocení
- Stabilní zaměstnání

Poznámka

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnost? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tyto kontakty:

Jakub Žižka, vedoucí pobočky, Tel.: +420 731 564 799, E-mail: j.zizka@kmcareer.cz

Evidenční číslo: P0023

Kontakty

Název firmy

KM Career s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Žižka
Mobil: +420731564799