Procesní inženýr (IT výroba) Pardubice okolí

Požadavky

Na tuto pozici potřebujeme kandidáta, který má ukončené VŠ vzdělání technického směru, orientuje se ve výrobě, umí navrhovat výrobní procesy, má zkušenosti s automatizací a komunikuje anglicky;
velkou výhodou bude praxe v řízení jednotlivých projektů a očekáváme schopnost samostatného rozhodování. Samozřejmostí je dobrá uživatelská znalost PC - MS Office, SAP je rovněž výhodou.

Náplň práce

Vaším úkolem bude:
nastavit linku tak, aby byla vytížena maximálně efektivně - k tomu vám bude pomáhat zavádění automatizace, na kterém se výraznou měrou budete podílet. Budete navrhovat rozložení zařízení, materiálu a pracovní plochy. Dále pak tvorba procedur týkajících se výrobních a inženýrských záležitostí.
Budete často diskutovat s dodavateli, kolegy a managementem ohledně nákupu, postupů, specifikace produktů, výrobní schopnosti a stavu projektu.

Nabízíme

Plat bude závislý na Vašich zkušenostech a dovednostech, ale určitě bude motivující; dále se nabízí řada firemních benefitů a hlavně možnost velké seberealizace a osobního růstu a účast na nejmodernějších projektech v oblasti IT.

Pardubice okolí

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie
Nabídka zaměstnání v oboru Strojírenství
Nabídka zaměstnání v oboru Výroba, průmysl a energetika

Nabídka je zařazena v okrese: Pardubice

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 43454

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!