Správce kmenových dat Vimperk

Požadavky

* Min. SŠ, vhodné i pro absolventy
* Pokročilá znalost angličtiny a němčiny
* Komunikativnost
* Zvládání zátěže
* Pečlivost

Náplň práce

Denní komunikace - ústní i písemná (němčina, angličtina) v rámci celého koncernu R&S.
Úprava základních kmenových záznamů materiálů, kreditor-debitor-management v rámci celého koncernu RS v SAP a dalších podpůrných programech.
Úzká spolupráce s kolegy v Mnichově

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu.
Kvalitní zaškolení.
Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.
Příspěvek na dopravu.
5 týdnu dovolené.
Příspěvek na penzijní připojištení.
Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Vimperk

19.000 - 30.000,-

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Ekonomika
Nabídka zaměstnání v oboru Informační technologie
Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v regionech:

Nabídka zaměstnání v regionu České Budějovice
Nabídka zaměstnání v regionu Jihlava
Nabídka zaměstnání v regionu Ostrava
Nabídka zaměstnání v regionu Plzeň
Nabídka zaměstnání v regionu Střední Čechy
Odpovědet na inzerát on-line

Volná pracovní místa: 41275