Údržbář/správce budov (m/ž) • nástup ihned • ubytování Plzeň

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 43000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

futurel s.r.o.

Požadavky

• středoškolské vzdělání technického směru min. s výučním listem
• zkušenost na pozici provozní údržbář, správa budov a zařízení
• zkušenost s údržbou mechanických zařízení (dveře, vrata, okna)
• zkušenost s údržbou ZTI rozvodů a zařízení
• zkušenost s údržbou topných rozvodů a zařízení
• zkušenost s údržbou vzduchotechnických zařízení
• zkušenost s obsluhou tlakových zařízení (kompresory, tlakové nádoby)
• schopnost práce ve výškách (platné osvědčení výhodou)
• praxe v oboru instalatér/ topenář výhodou
• svářečský průkaz výhodou
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce

• údržba technických zařízení budov a jejich opravy a seřízení (kotelna, vzduchotechnika, vratové a dveřní systémy atp.)
• drobné opravy (zámečnické a instalatérské práce - voda, topení)
• provádění periodické a preventivní údržby,
• péče o zeleň v areálu společnosti
• řízení strojů - VZV, multicara, traktor

Nabízíme

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• nástup možný dle dohody - ihned
• možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
• pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd
• Příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75% z ceny jídla
• 5 týdnů dovolené

Poznámka

Naše inzeráty jsou v některých případech napsány v ženském nebo mužském rodě. Tento proces byl zvolen výhradně proto, aby byla čtenost textu plynulá. V žádném případě naše společnost nevyjadřuje na volné pracovní pozice k uchazečům a uchazečkám genderovou,
nebo diskriminační podmínku.

Kontaktní osoba:
Karolina Fric
Tel: +420776542333