Masérka / Masér v hotelech Savoy a Soyka Špindlerův Mlýn

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Špindlerův Mlýn

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Masér/masérka Trutnov

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• Zkušenost s různými druhy masáží
• Certifikace v oblasti masérství
• Komunikativní a příjemné vystupování
• Časovou flexibilitu, práce o víkendech
• Znalost českého jazyka
• Znalost cizího jazyka výhodou

Náplň práce

• Poskytovat špičkové masáže našim klientům
• Udržovat vysoký standard péče a příjemné vystupování
• Přispívat k pozitivní atmosféře a spokojenosti klientů
• Péče o naše wellness a čistotu prostředí

Nabízíme

• Inspirativní pracovní prostředí: Naše wellness centrum je místo, kde se setkávají různé techniky masáží a příjemná atmosféra malého hotelového wellness
• Flexibilita a podpora: Rozumíme důležitosti rovnováhy mezi prací a osobním životem, proto máme 8 hodinovou pracovní dobu a podporujeme vaši kreativitu a nápady v práci.
• Rozvoj dovedností: U nás máte možnost růstu a rozvoje svých masérských schopností. Podporujeme další vzdělávání a různé kurzy spojené s Vaší pozicí!
• Jistotu práce v úspěšné české hotelové společnosti

Poznámka

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který miluje to, co dělá a získejte práci, která vás bude bavit! Zašlete nám Váš životopis.

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171