Projektový manažer (stavebnictví) Trutnov okres, Chrudim

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Trutnov okres, Chrudim

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

H05498

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Trutnov

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, (SŠ)/VŠ v oboru stavebnictví, managementu stavebnictví nebo příbuzném oboru; praxe v oblasti stavebnictví (ideálně na pozici projektového manažera nebo stavbyvedoucího velkých stavebních projektů);
• znalost projektového řízení, inženýringu, přípravy a realizace staveb, kalkulací a nabídek staveb, managementu jakosti
• znalost informačních technologií a software pro řízení projektů
• schopnost komunikovat s klienty, dodavateli, stavebními úřady a dalšími zúčastněnými stranami
• schopnost koordinovat práci subdodavatelů a řešit vzniklé problémy
• nadstandardní organizační a komunikační schopnosti
• schopnost prezentovat výsledky klientům

Náplň práce

Realizace výstavby dvou objektů (apartmány v Krkonoších - počátek výstavby jaro 2024 a poté bude navazovat velká stavba v Chrudimi). Jedná se o stavby s využitím technologií monolitických konstrukcí.
Hlavní úkoly:
• koordinace a řízení stavebních prací
• rozdělování a kontrola práce pracovního týmu a činnosti subdodavatelů
• kontrola dodržování technologických postupů stavby
• zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby, přebírání a předávání staveniště
• úzká spolupráce s vedoucím celého projektu
• vedení stavební dokumentace

Nabízíme

• velmi zajímavé finanční ohodnocení
• práce v úspěšné develeperské společnosti
• služební automobil a notebook
• zaměstnanecké benefity
• nástup možný od ihned/dohodou

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052