Skladník/údržbář Turnov

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Turnov

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

125 Kč

Značka:

29339720757

Firma:

Tomáš Prokorát

Náplň práce

Podmínkou je osoba invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, možno pracovat jak na plný tak
i na zkrácený úvazek

Požadujeme: pracovitost, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce: Kontrola skladových zásob a jejich doplňování, úklid skladových prostor,
úklid a udržování čistoty budovy a přilehlého areálu, příjem a výdej zboží

kontakt: telefonicky v pracovní dny PO - PÁ, e-mailem info@brd-kovo.cz

Podobné nabídky práce

Údržbář forem

před týdnem Liberec DISPONERO s.r.o. (Liberec)

PLC technik/údržbář strojů

aktivní nabídka Liberec DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Údržbář mimo automotive

aktivní nabídka Liberec DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Skladník

aktivní nabídka Liberec DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Skladník / Pracovník výdejny nářadí

před 5 dny Doubí u Turnova KV Final s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Brigáda Skladník na depu - Liberec

před 5 dny Liberec ManpowerGroup s.r.o.

Skladník - řidič VZV/retrak až 40.000,-/měsíčně

před 3 dny Liberec TRANSFER International Staff k.s.
25000 - 40000 Kč za měsíc

Skladník - řidič VZV/ retrak - Liberec - ubytování zdarma při splnění podmínek

včera Liberec TRANSFER International Staff k.s.
25000 - 38000 Kč za měsíc

Obsluha strojů (lisů) / Montážní dělník

před 2 dny Doubí u Turnova KV Final s.r.o.
25000 - 35000 Kč za měsíc

Seřizování / obsluha přesného CNC stroje

před 4 dny Turnov CRYTUR, spol. s r.o.
37000 - 46000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Tomáš Prokorát

Kontaktní osoba:
Tomáš Prokorát
Tel: 602 642 958
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.