Seřizování / obsluha přesného CNC stroje Turnov

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Turnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

37000 - 46000 Kč za měsíc

Firma:

CRYTUR, spol. s r.o.

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru
- výborná znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768
- znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování)
- znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.)
- aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání
- trpělivost, zodpovědnost, pracovitost
- dobrý zrak, jemná motorika
- ochota práce v dvousměnném provozu
- znalost seřizování a práce s přesnými díly v řádech tisícin milimetru - výhodou
- znalost řídicích systémů Siemens, Smooth (Mazak) - výhodou

Náplň práce

- seřizování/obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)
- malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích
- práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů
- kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly
- seřizování strojů a tvorba seřizovacích a technologických postupů
- trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Nabízíme

- hrubá mzda včetně prémií a příplatků 37.000 Kč - 46.000 Kč v závislosti na zkušenostech
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- 13. plat při splnění firemních ukazatelů
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky Pluxee Gastro Pass
- věrnostní program Pluxee Flexi Pass
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- sportovní a společenské aktivity
- mnoho dalších benefitů
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- spolupráci na výrobě špičkových výrobků s mezinárodními patenty na základě moderních standardů v optoelektronice
- možnost stát se součástí české a dynamicky se rozvíjející technologické společnosti
- navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, dovolená navíc, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

Poznámka

Místo výkonu práce: Koškova 742, Turnov

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
- práce v dvousměnném provozu
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- pracovní pozice je vhodná i pro absolventy

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na tel. č.: 481 319 597
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: sarka.sevcikova@crytur.cz
Více informací naleznete na www.crytur.com/career

Kontaktní osoba:
Šárka Ševčíková
Tel: + 420 481 319 597