Instalační a servisní technik Humpolec

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Humpolec

Nabízený plat:

25000 - 45000 Kč

Značka:

22520760728

Firma:

SPACE COM spol. s r.o.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - Windows, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Požadujeme: min. výuční list, ŘP sk. B, příjemné asertivní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k řešení problémů, manuální zručnost.
Náplň práce: Montáže slaboproudých systémů (kabelové rozvody, stavební a technologické elektroinstalace, náhradní zdroje el. energie, rekonstrukční a údržbářské práce na stávajících zařízeních), montáže slaboproudých systémů (EZS, EPS, CCTV…), spolupráce s ostatními členy IT oddělení.
Nabízíme: propracovaný systém prvotního zaškolení, moderně vybavené kancelářské prostory, zázemí stabilní a prosperující firmy, slevy na nákup zboží z eshop.spacecom.cz, služeb IPTV, neomezené připojení k internetu, know-how a zkušenosti, které posunou Vaše CV na vyšší level, 3 dny sick days, přípravu na dopravu, stravenkový paušál, káva na pracovišti zdarma a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů.
CV zasílejta na uvedenou e-mailovou adresu.