Technik dálkového monitoringu Výčapy

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Výčapy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

759

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

Co k této pozici budete potřebovat?

Středoškolské vzdělání s technickým zaměřením, případně strojní/elektro obor
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu včetně víkendů i svátků
Pokročilá znalost anglického jazyka (B2) – komunikace se zahraničními partnery
Znalost práce s PC a programy MS Office
Pozice je vodná i pro absolventy

Náplň práce

Co bude vaší náplní práce?

Monitorování kogeneračních jednotek a analýza jejich stavu
Analýza provozu, diagnostika a řešení poruch kogeneračních jednotek
Tvorba reportů
Komunikace se zákazníky, servisními partnery ze zahraničí, techniky a servisními dispečery

Nabízíme

Co vám za to můžeme nabídnout?

Pestrou práci ve dvousměnném provozu plnou různorodých úkolů a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení.
Aby se vám dobře pracovalo, dostanete od nás telefon a umožníme vám i práci při nočních směnách z domova.

K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport karta ▪ možnost osobního rozvoje a vzdělávání ▪ jazykové kurzy ▪ výhodná nabídky elektřiny a plynu ▪ odměna za doporučení zákazníka ▪ káva na pracovišti ▪ uvítací balíček pro nové zaměstnance ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídka firemních akcí ▪ zvýhodněné služby našeho mobilního operátora ▪ permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599