Seřizovač - vstřikování plastů - strojírenství Kožichovice

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kožichovice

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

28717780716

Firma:

NovaTech Cz s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
seřízení strojů, lisovacích nástrojů dle výrobní dokumentace
sledování a optimalizace výrobních procesů
kontrola stavu strojů a zařízení
provádění plánované údržby lisovacích nástrojů

Požadujeme:
ukončené vzdělání v technickém oboru (mechanik, elektrikář, automechanik atd.)
praxe v oboru vítána
zkušenost s prací na PC - uživatelská úroveň
nástup možný ihned
technická zručnost

Zaměstnanecké výhody:
zázemí ve stabilní firmě působící v automobilovém průmyslu
práci s moderními technologiemi
5 týdnů dovolené
13. plat a 14. plat, příspěvek na dopravu
stravné
zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
zaměstnanecké benefity