Asistent prodeje (M/Ž) Kožichovice

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kožichovice

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

29156440712

Firma:

ŠUDOMA s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
- fyzická přejímka nových vozů od dopravce
- evidence převzatých vozů do systému
- péče o skladová a předváděcí vozidla
- prezentace nových vozů, příprava a předání prodaných vozů zákazníkům
- administrativní podpora prodejního týmu
- prodej vozidel koncovým zákazníkům
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- aktivní nabízení prodejních a servisních nabídek
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- vhodné i pro absolventy bez praxe
- praxe s prodejem vozů v autorizovaném autosalonu nebo autobazaru výhodou
- obchodní zkušenosti výhodou
- velmi dobrá znalost práce na PC
- výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- obchodní zdatnost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- práci s nejmodernější automobilovou technikou
- zajímavé finanční ohodnocení
- pravidelná školení
- možnost profesního postupu