Dispečer(ka)/speditér(ka) Rakovník

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Nabízený plat:

31000 - 50000 Kč

Značka:

28943120737

Firma:

PVK Logistics s.r.o.

Náplň práce

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok, znalost německého či anglického jazyka slovem i písmem, znalost práce s MS Office, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem, zodpovědnost, flexibilitu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem vladimir@pvk-logistics.eu

Podobné nabídky práce

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

včera Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
35000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby - / Оператор виробництва

před týdnem Rakovník HUMAN ASSET s.r.o.
23300 - 34300 Kč za měsíc S ubytováním

Telefonní operátor/ka aktivní a pasivní linka - homeoffice!

včera Beroun, Mladá Boleslav, Kolín, Rakovník, Benešov, MSG - HR
115 - 150 Kč za hodinu Možnost homeoffice

Dispečer

před týdnem Chrastava DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Dispečer/dispečerka silniční nákladní dopravy

před týdnem Cheb CRI ameba.eu, s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Dispečer/ka

před 2 dny Praha Randstad HR Solutions s.r.o.
21000 - 35000 Kč/měsíc

Dispečer/ka pultu centrální ochrany, obsluha LPG

před 4 dny Česká Lípa HENIG - security servis, s. r. o.
135,30 Kč za hodinu

Dispečer v logistice (i pro absolventy) – 25 dní volna + balíček

dnes Plzeň Axial Personnel Agency s.r.o.
31000 - 40500 Kč za měsíc

Dispečer nákladní dopravy

před 4 dny Praha PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
40000 - 50000 Kč/měsíc

Dispečer úklidu

dnes Praha SPN Holding, a.s.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PVK Logistics s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Hynek
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.