Dispečer v logistice (i pro absolventy) – 25 dní volna + balíček Plzeň

Aktualizováno:

9. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

31000 - 40500 Kč za měsíc

Firma:

Axial Personnel Agency s.r.o.

Požadavky

Rádi byste odstartovali svoji kariéru nebo již nějaké zkušenosti v oblasti logistiky máte?
Láká Vás práce pro prestižního zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců umí vážit?
Preferujete různorodou práci před rutinní a multitasking máte v „malíčku“?
Pokud 3x ano, hledáme právě Vás.
Nového kolegu do naší party, který se bude starat o naše řidiče na cestách.
Na všechno Vás důkladně proškolíme a slibujeme, že se nestane, že byste se neměli mít možnost za kým přijít poradit.

Za co Vám budete vděční?
• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní - odpolední směny)
• německý nebo anglický jazyk/ alespoň psanou formou
• uživatelské znalosti sady MS office
• organizační a komunikační schopnosti
• časovou flexibilitu
• ochotu dojíždět 25 km do práce

Náplň práce

Co Vám dáme na starosti?
• plánování tras našim řidičům
• kontrolu průběhu přepravy
• podporu řidičů na telefonu + problem solving
• komunikaci s našimi skvělými dodavateli
• zadávání dat do interního informačního systému
• spolupráci s ostatními odděleními ve společnosti

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti v novém sídle
• letní a zimní prémie dle
• služební telefon
• 25 dní dovolené
• stravenkový paušál (100Kč/den)
• jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
• sleva na pohonné hmoty
• originální firemní akce
• příspěvek na penzijní připojištění 500,- Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Petr Jarolím