Brusič skla: hranař - hladinář Nový Bor

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bor

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

20000 - 35000 Kč

Značka:

27314920738

Firma:

ALADIN - GLASS CRAFT s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme
- praxe v oboru - nutná
- spolehlivost, flexibilita, zručnost.
Jedná se o broušení dekorativního skla.
Nabízíme: ohodnocení dle pracovního nasazení, profesní a finanční růst možný, automaty na jídlo na patře, kuchyňka a jídelna k dispozici na patře, pěkné zázemí na dílně a moderní prostředí na firmě, dobrá dopravní dostupnost.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod.