Obsluha drátořezu - elektroerozivního obrábění Kuřívody v Ralsku

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kuřívody v Ralsku

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

KV Final Ralsko s.r.o.

Požadavky

- min. SOU technického směru nebo dostatečnou praxi v oboru
- výborná komunikativnost a schopnost systematicky pracovat
- uživatelská znalost práce s PC
- aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Náplň práce

- obsluha drátořezu - elektroerozivní obrábění
- obsluha nástrojové brusky
- práce s výkresy
- provádění kontrolních činností dle pracovních kontrolních postupů a zabezpečení potřebných záznamů o prováděných činnostech
- komunikace s oddělením konstrukce, CNC a nástrojárna
- zabezpečení identifikace vyráběných dílů

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 40.000 Kč
- práce na 3 směny - ranní/odpolední/noční
- trvalý profesní růst a prohloubení kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv

Poznámka

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera

Kontaktní osoba:
Klára Laušmanová
Mobil: 725 435 914