Řidič C+E nebo T+E Sokolov

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč

Značka:

28484120714

Firma:

AB Metal Recycling, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

Bolcek Alexandr
e-mail: info@abmetalrecycling.cz
tel.: 608 130 916

Řidič C+E nebo T+E, profesní průkaz. Organizační schopnosti, strojnický průkaz na hydraulickou ruku výhodou, znalosti strojů a jejich obsluhy, osvědčení k řízení VZV (výhodou). Fyzicky zdatný, dobrý zdravotní stav, manuálně zručný, zodpovědný, vyžadujeme péči o vozidlo a slušné zacházení s vozidlem.

Zaměstnanecké výhody: Po zkušební době příspěvek na stravování, prémie za dobře odvedenou práci bez škod.