Policista/ka Dopravní inspektorát Sokolov - náborák 110 tis.

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30070 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Policista Sokolov

Firma:

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE KARLOVARSKÉHO KRAJE

Požadavky

• státní občanství ČR
• minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• trestní bezúhonnost
• zdravotní, fyzickou a psychickou způsobilost
• spolehlivost a pracovitost

Náplň práce

Máte kladný vztah k motorismu? Chcete se s námi podělit o dosavadní zkušenosti z této oblasti a zároveň načerpat nové vědomosti? Chcete ve své práci využívat nejmodernější techniku a vozidla? Nehledáme superhrdinu, ale milovníka automobilů, který má řízení jednoduše v ruce a nebojí se nových výzev.

Nabízíme

• jistotu služebního příjmu
• služební příjem po zaškolení přes 34 000 Kč
• pravidelné navyšování služebního příjmu
• stabilní zaměstnání
• široké možnosti kariérního růstu
Další benefity:
• náborový příspěvek 110 000 Kč
• 6 týdnů dovolené
• benefity z FKSP
• možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven, ubytování za dotovanou částku

Kontaktní osoba:
Pavel Richtr
Mobil: + 420 725 389 779
Tel: 974 361 406